Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR CU SAC ELECTROLUX EPF61RR

Număr anunț
DA22134647
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE PREGATIRE SCHENGEN (CUI 26036881)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,64 RON
Valoare atribuită
729,64 RON
Data publicării
19.12.2018 11:43
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,64 RON

din 729,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.