Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR PROFESIONAL UMED-USCAT KARCHER - WD 4 PREMIUM

Număr anunț
DA22127131
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,02 RON
Valoare atribuită
1.563,02 RON
Data publicării
19.12.2018 07:51
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,02 RON

din 1.563,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.