Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA22129666
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF.IERARH NICOLAE VLADESTI (CUI 21759624)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
19.12.2018 09:39
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.