Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUNEL RETRACTABIL
- Număr anunț
- DA22125993
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- PRINT ADVERTISING CONCEPT SRL (CUI RO37807760)
- Cod CPV
- 37535260-7 · Tuneluri pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.570 RON
- Valoare atribuită
- 39.570 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 17:11
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.570 RON
din 39.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro