Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala de apartamentare pentru imobilul situat pe UAT Bratca,avand nr. CF 53980 Bra

Număr anunț
DA22123229
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
TOPOGEOCAD VEST SRL (CUI 31723059)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084 RON
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
18.12.2018 15:10
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON

din 10.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.