Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet jucarii

Număr anunț
DA22137332
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.257,40 RON
Valoare atribuită
2.257,40 RON
Data publicării
19.12.2018 12:54
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.257,40 RON

din 2.257,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.