Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Acer DLP3D

Număr anunț
DA22101581
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIOARA (CUI 4365026)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.327,73 RON
Valoare atribuită
7.327,73 RON
Data publicării
17.12.2018 14:46
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.327,73 RON

din 7.327,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.