Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

NO-SPA 40MG/2ML SOL INJ CT*25 FIOLE OPELLA

Număr anunț
DA40531684
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890,22 RON
Valoare atribuită
2.878,49 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
02.06.2026 14:02
Termen limită
07.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.878,49 RON

din 2.890,22 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 11,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.