Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier scolar

Număr anunț
DA22130834
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE SAV (CUI 2613869)
Furnizor / câștigător
MOB M&M STIL SRL (CUI RO17889995)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.906,88 RON
Valoare atribuită
10.906,88 RON
Data publicării
19.12.2018 10:06
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.906,88 RON

din 10.906,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.