Ofertă acceptată Cumpărare directă

birou directorial

Număr anunț
DA22125690
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
SPRINTEN INFOMAR SRL (CUI RO25027915)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
18.12.2018 16:39
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.