Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cupe ,medalii si diplome pentru proiectul "ROMANIA IN MISCARE"
- Număr anunț
- DA22134082
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
- Furnizor / câștigător
- DEXTER SERV SRL (CUI RO14093212)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.620,40 RON
- Valoare atribuită
- 38.620,40 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:28
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.620,40 RON
din 38.620,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro