Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente de birou

Număr anunț
DA22127727
Autoritate contractantă
COMUNA CURTISOARA (CUI 5139736)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.196,11 RON
Valoare atribuită
5.196,11 RON
Data publicării
19.12.2018 08:38
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.196,11 RON

din 5.196,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.