Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupa 29 cm

Număr anunț
DA22124667
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Caras-Severin (CUI 4045684)
Furnizor / câștigător
PRO MARKETING SRL (CUI RO12988041)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,95 RON
Valoare atribuită
350,95 RON
Data publicării
18.12.2018 15:53
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,95 RON

din 350,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.