Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROS." V" 266/1 ALB CELULOZA 2STR

Număr anunț
DA22130742
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Sibiu (CUI 4751450)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,28 RON
Valoare atribuită
17,28 RON
Data publicării
19.12.2018 10:04
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,28 RON

din 17,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.