Ofertă acceptată Cumpărare directă

lenjerie de pat

Număr anunț
DA22123434
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
BIA ART TEXTIL SRL (CUI RO36370756)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.888 RON
Valoare atribuită
10.888 RON
Data publicării
18.12.2018 15:15
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.888 RON

din 10.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.