Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6M1BK, 20 l, 800 W, Digital, Negru [KOR-6M1BK]
- Număr anunț
- DA22127337
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,09 RON
- Valoare atribuită
- 252,09 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 08:14
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,09 RON
din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro