Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Prajitor de paine BOSCH TAT6A004, 1090W, rosu

Număr anunț
DA22124287
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,55 RON
Valoare atribuită
154 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 15:40
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154 RON

din 154,55 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 0,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.