Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARAGAZ 4 OCHIUURI GAZ NATURAL

Număr anunț
DA22103490
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
17.12.2018 15:33
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.