Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID DE SPALAT PARBRIZE DE IARNA -20 GRADE 5 LITRI / SOLUTIE PARBRIZ IARNA - 20 GRADE LA 5 LITRI

Număr anunț
DA22138338
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158 RON
Valoare atribuită
158 RON
Data publicării
19.12.2018 13:20
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158 RON

din 158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.