Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DE CURATAT

Număr anunț
DA22137384
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VIDELE (CUI 4253766)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,62 RON
Valoare atribuită
556,62 RON
Data publicării
19.12.2018 12:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,62 RON

din 556,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.