Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse curatenie - DETERGENT PARDOSEALA ASEVI SAU SANO / SOLUTIE PARDOSELI SANO / ASEVI
- Număr anunț
- DA22135959
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,NAUM RAMNICEANU,, CORBI (CUI 29443553)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,35 RON
- Valoare atribuită
- 53,35 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:17
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,35 RON
din 53,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro