Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceara auto, mod de ambalare bidon 20 kg.

Număr anunț
DA22134278
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39812300-0 · Ceara de lustruire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.354 RON
Valoare atribuită
3.354 RON
Data publicării
19.12.2018 11:32
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.354 RON

din 3.354 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.