Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate si informare

Număr anunț
DA22139172
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480 RON
Valoare atribuită
2.480 RON
Data publicării
19.12.2018 13:44
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.480 RON

din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.