Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare placuta informativa proiect “Achiziție buldoexcavator pentru comuna Stănești"

Număr anunț
DA22138098
Autoritate contractantă
COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
Furnizor / câștigător
SC PUBLIKAT UP S.R.L. (CUI RO30467793)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605 RON
Valoare atribuită
605 RON
Data publicării
19.12.2018 13:14
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605 RON

din 605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.