Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE
- Număr anunț
- DA22136709
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
- Furnizor / câștigător
- MINSTALRO COM SRL (CUI 15125231)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,78 RON
- Valoare atribuită
- 511,78 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:38
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
511,78 RON
din 511,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro