Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAL MELAMINAT FAG BAVARIAN H1511 ST15 2800X2070X18mm EGGER(5.8MP/BUC)

Număr anunț
DA22134450
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44191300-8 · Placi aglomerate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576,10 RON
Valoare atribuită
1.576,10 RON
Data publicării
19.12.2018 11:37
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.576,10 RON

din 1.576,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.