Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare compresor cu aer pentru PRim
- Număr anunț
- DA22124985
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
- Furnizor / câștigător
- CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,83 RON
- Valoare finală
- 579,83 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:05
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.