Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj grilaje metalice usi si geamuri

Număr anunț
DA22124513
Autoritate contractantă
COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
Furnizor / câștigător
NEAMTU SRL (CUI RO18983698)
Cod CPV
45421147-6 · Instalare de grilaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.066,92 RON
Valoare atribuită
5.066,92 RON
Data publicării
18.12.2018 15:48
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.066,92 RON

din 5.066,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.