Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafetiera cu rasnita Russell Hobbs 22000-56, 1025 W, 1.25 l, Negru/Argintiu,Fierbator Tefal Delfini

Număr anunț
DA22129157
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,61 RON
Valoare atribuită
500,61 RON
Data publicării
19.12.2018 09:25
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,61 RON

din 500,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.