Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACAJ FAG BB 2000X1250X8MM
- Număr anunț
- DA22125511
- Autoritate contractantă
- LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,84 RON
- Valoare atribuită
- 579,84 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:27
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
579,84 RON
din 579,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro