Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conversie Limited Professional 4 users + 1 an mentenanta

Număr anunț
DA22130454
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
COMPUTER SHARING BUCURESTI SRL (CUI RO5491375)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.321 RON
Valoare atribuită
36.321 RON
Data publicării
19.12.2018 09:57
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.321 RON

din 36.321 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.