Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RADIATOR OTEL 22K 600X1400 FER
- Număr anunț
- DA22107203
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293,28 RON
- Valoare atribuită
- 293,28 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:45
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
293,28 RON
din 293,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro