Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CLADIRE DISPENSAR MEDICAL BISTRA
- Număr anunț
- DA22129461
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- Craus Iosif II (CUI 23550976)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.951,83 RON
- Valoare atribuită
- 42.951,83 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 09:34
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.951,83 RON
din 42.951,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro