Ofertă acceptată Cumpărare directă

Software educational mozaBook PERSONAL pentru elevi

Număr anunț
DA22136594
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSNA (CUI 16150918)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,99 RON
Valoare atribuită
460,99 RON
Data publicării
19.12.2018 12:35
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,99 RON

din 460,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.