Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servere + Implementare

Număr anunț
DA22132772
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
PISAK COMPUTER SRL (CUI RO5429845)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.950 RON
Valoare atribuită
6.950 RON
Data publicării
19.12.2018 10:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.950 RON

din 6.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.