Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microsoft Windows 10

Număr anunț
DA22120085
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
RE & H STRONGSOLUTIONS SRL (CUI 32790900)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
18.12.2018 13:57
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.