Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere

Număr anunț
DA22134982
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.577,36 RON
Valoare atribuită
5.577,36 RON
Data publicării
19.12.2018 11:52
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.577,36 RON

din 5.577,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.