Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera foto digitala SONY DSC-HX400, 20 Mp, 50x, negru

Număr anunț
DA22131951
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Szentivani Mihaly Galesti (CUI 29034435)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,80 RON
Valoare atribuită
1.226,80 RON
Data publicării
19.12.2018 10:35
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226,80 RON

din 1.226,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.