Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22069441
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GLODEANU SILISTEA (CUI 28220758)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,58 RON
Valoare atribuită
170,58 RON
Data publicării
13.12.2018 20:09
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,58 RON

din 170,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.