Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REGISTRE 1812

Număr anunț
DA22139588
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,76 RON
Valoare atribuită
233,76 RON
Data publicării
19.12.2018 13:55
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,76 RON

din 233,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.