Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope iarna BF Goodrich 185/60R15/SRCF CTA
- Număr anunț
- DA22131989
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756 RON
- Valoare atribuită
- 756 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:36
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756 RON
din 756 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro