Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prevenire a incendiilor si asistenta PSI

Număr anunț
DA22120382
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
CADUANA CONSULTING SRL (CUI 33761040)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824 RON
Valoare atribuită
1.824 RON
Data publicării
18.12.2018 14:04
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824 RON

din 1.824 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.