Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PIROTEHNIE

Număr anunț
DA22127546
Autoritate contractantă
COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
Furnizor / câștigător
SARAMONA COM SRL (CUI RO7790373)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,04 RON
Valoare atribuită
5.042,04 RON
Data publicării
19.12.2018 08:29
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,04 RON

din 5.042,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.