Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motocoasa Stihl FS 91 si Motoferastrau STIHL MS 271
- Număr anunț
- DA22125320
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Caras-Severin (CUI 4045684)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.439,93 RON
- Valoare atribuită
- 3.439,93 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:17
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.439,93 RON
din 3.439,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro