Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse elemente pentru autovehicule
- Număr anunț
- DA22131792
- Autoritate contractantă
- Comuna Salacea (CUI 4784300)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,53 RON
- Valoare atribuită
- 833,53 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:31
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
833,53 RON
din 833,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro