Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile auto

Număr anunț
DA22131473
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
SC AUTOLYD COM SRL Buzau (CUI RO4103432)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,80 RON
Valoare atribuită
474,80 RON
Data publicării
19.12.2018 10:23
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,80 RON

din 474,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.