Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiector OPTOMA W335e, DLP, WXGA 1280x 800, 3800 lumeni, 22.000:1, 16:10 native
- Număr anunț
- DA22137361
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD (CUI 17344343)
- Furnizor / câștigător
- DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO22405480)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.446 RON
- Valoare atribuită
- 3.446 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:55
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.446 RON
din 3.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro