Ofertă acceptată Cumpărare directă

BILET AVION BUCURESTI HANOVRA BUCURESTI si ASIGURARE MEDICALA DE CALATORIE

Număr anunț
DA22135399
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
MARBONA CONSULTING SRL (CUI RO23301843)
Cod CPV
66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446 RON
Valoare atribuită
1.446 RON
Data publicării
19.12.2018 12:03
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.446 RON

din 1.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.