Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GBH 2-26 DFR - CIOCAN ROTOPERCUTOR 800W
- Număr anunț
- DA22133851
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 639 RON
- Valoare finală
- 709 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:23
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.