Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET SCULE PROFESIONALE IN GEANTA DE ALUMINIU, 149 BUCATI

Număr anunț
DA22124595
Autoritate contractantă
ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.519 RON
Valoare atribuită
1.519 RON
Data publicării
18.12.2018 15:51
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.519 RON

din 1.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.